Projekty

Navrhování, designu a výrobě dřevěného nábytku se věnujeme již od roku 1995. Zakládáme si na vysoké kvalitě, rozumné ceně a hlavně Vaší úplné spokojenosti. Vybíráme z kvalitních a dostupných materiálů, doporučujeme rozměry tak, aby nevznikaly zbytečné odpady a zákazník neplatil za něco co vlastně ani nedostane. Zákazník je u nás na prvním místě a je pro nás partnerem, se kterým komunikujeme oboustraně a to i po předání díla. Rádi Vás přivítáme do kolektivu našich zákazníků, kontaktujte nás.

Kanceláře

Navrhneme a vyrobíme kancelářský nábytek a nábytek do Vašich komerčních prostorů. Pracovní stoly, zasedací stoly a recepční pulty nejsou pro nás problém. Vybavíme Vaše kanceláře, firemní kuchyňky, zasedací a jednací místnosti, učebny a ostatní prostory odpovídajícím a funkčním nábytkem, dle Vašich představ.

Více zde »

Kuchyně

Hospodyňky ví, že kuchyň je základ domácnosti. Navrhneme a vyrobíme pro Vás veškerý kuchyňský nábytek dle Vašich představ a požadavků, a dle rozměrů Vaší kuchyně tak, aby kuchyň jako celek splňovala Vaše představy, byla pohodlá a ergonomická pro práci. Taktéž není problém kuchyňský nábytek vybavit vestavným osvětlením pomocí např. LED žárovek či LED světelných pásků.

Více zde »

Obývací pokoje

Není nad pohodlí v obývací pokoji. Sedačku bohužel pro Vás nevyrobíme, nicméně veškerý ostatní nábytek není problém. Obývací stěny, konferenční stolky, televizní a jiné stolky pro multimédia, komody a jiné skřínky, případně i poličky na květiny, navrhneme a vyrobíme tak, že budete spokojeni.

Více zde »

Dětské pokoje

Vybavit dětský pokoj nábytkem není zas tak jednoduchá věc jak se může prvně zdát. Prostor dětského pokoje má svou dispozici a tu je nezbytné využít tak, aby byly splněny individuální potřeby Vaší ratolesti. Je nezbytné dítěti poskytnout místo pro práci, respektive učení, místo pro relax, odpočinek a hraní, a dále místo pro klidný spánek. Nábytek do Vašeho dětského pokoje navrhneme a vyrobíme tak, abychom pokud možno maximálně splnili tyto požadavky a použili přitom vhodné materiály s vyšší odolností (znáte děti) za rozumné ceny.

Více zde »

Skříně

Ukládacích a úložných míst není nikdy dost. Máte typický či atypický prostor vhodný pro skříň? Není problém,přizpůsobíme se danému prostoru a rozměrům tak, aby skříň byla co nejvíce funkční a daný prostor se využil na maximum. Navrhneme a vyrobíme vhodný způsob otevírání skříně, dle možností dodáme i vhodné osvětlení a pokud budete mít požadavek na libovolné změny výšky polic, tak skříň dle toho uzpůsobíme. V případě, že budete potřebovat následně ještě další polici do skíně, není problém, vyrobíme, dodáme a namontujeme.

Více zde »

Ostatní

Zkušenosti od roku 1995 nám otevírají takřka neomezené možnosti co vše se dá ze dřeva vyrobit. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že máte myšlenku. Vždyť naše motto zní " ... od myšlenky k realitě ... ", tudíž se opravdu nebráníme ničemu. Maximálně Vám sdělíme, "vydržte chvíli ... něco vymyslíme".

Více zde »

Vizualizace

Nejste si jisti, jak bude Váš plánovaný nábytek vypadat? Nevadí, zpracujeme pro Vás vizualizaci a budete mít hned o kousek jasnější představu.

Více zde »